Czy firma crewingowa może mieć ręce i nogi? - BWS

Blog

Czy firma crewingowa może mieć ręce i nogi?

Czy firma crewingowa może mieć ręce i nogi?

22.03.2024

Wojciech Klonowski

Może, a do tego – nie żebyśmy się chwalili – nasza ma nawet głowę z mózgiem i IQ nie niższym, niż 90.

Dzięki tej wybuchowej mieszance w ramach przygotowań do sezonu 2024 poczyniliśmy szereg usprawnień, których wynikiem ma być organizacja ekip na jeszcze wyższym poziomie.
Ostatecznym krokiem jest wystawienie się na Pro light&sound we Frankfurcie, ale więcej informacji o tym jest na dole tego newslettera.

POTĘŻNA FLOTA:
Rozwinęliśmy naszą flotę samochodów – teraz dysponujemy 3 vanami (i jednym klasycznym T4) i 4 samochodami osobowymi – wszystkie są nowe lub prawie nowe, dzięki czemu ryzyko awarii jest zminimalizowane!

Giga-biuro:
W Krakowie można nas teraz odwiedzić przy ul. Stoczniowców 3 w naszym nowym biurze (jakaś fajna fota ze środka). Dzięki przeprowadzce dysponujemy większym magazynem na eventowe szpeje, solidną salą szkoleniową, open-space’em i kuchnią z nowoczesną mikrofalą. Lubimy emocje, nie obawiamy się promieniowania (chociaż niektórzy wychodzą z pomieszczenia jak coś się podgrzewa).

W Warszawie również przenieśliśmy się do większej lokalizacji, w której mamy o wiele więcej miejsca na szkolenia, dzięki którym każdy wie co to case i jak zapiąć pas. Tak niewiele, a tak wiele, prawda?

Rozwinięty program szkoleniowy:
Żeby zwiększyć poziom naszego crew, zaprosiliśmy do współpracy przy szkoleniach doświadczonych realizatorów i techników, którzy teraz nie tylko są realizatorami i technikami, ale również szkoleniowcami.
O ile w zeszłym roku nasze szkolenia były ogólne – ze wszystkiego, tak teraz do tych ogólnych dodaliśmy wyspecjalizowane. Osoby spoza BWS mogą również brać w nich udział. To przyjemne uczucie – wiedzieć, że podnosimy poziom umiejętności całej branży, nie tylko jednej firmy.

Sroga ilość przepracowanych godzin w 1 kwartale:
Do połowy marca 2024 (2,5 miesiąca) nasze ekipy przepracowały już 18977 godzin, czyli 1581 dniówek 12 godzinnych lub 1897 10 godzinnych.
Albo to tak, jakby codziennie od 1 stycznia pracowało u nas 31 osób, 8 godzin dziennie, dzień w dzień.

Chcemy więcej:
Dlatego od 19 do 23 marca znajdziecie nas na Prolight&Sound we Frankfurcie!
Zapraszamy na stoisko numer C87, hala nr. 12.

https://pls.messefrankfurt.com/frankfurt/en/exhibitor-search…

Będzie można napić się Bardzo Wielkiej Siły i porozmawiać o wszystkim, o czym tylko dusza zapragnie.

Do zobaczenia!